Dostęp Do Mojej Wiedzy

Niska i Stabilna Rata,
​​​​​​​Po Zrobieniu 4 Rzeczy

Posłuchaj koniecznie, zanim się zapiszesz. To może być Twój game changer

Jeżeli:

 • przeraża Cię ciągle rosnąca rata kredytu, prowadząca do kłopotów finansowych,
 • obawiasz się, że stopy procentowe będą rosły bez końca, a Twój budżet miesięczny nie będzie się spinał,
 • chcesz, aby Twój kredyt był tańszy, nawet na poziomie sprzed wzrostu stóp procentowych,
 • chcesz wiedzieć, jak wykorzystać wszelkie dostępne narzędzia, w celu zneutralizowania fatalnej sytuacji kredytowej,
 • być w lepszej sytuacji niż 99% kredytobiorców, obawiających się o swoją przyszłość,
 • mieć jasny plan działania, który realnie poprawi Twoją sytuację finansową,

To:

Skorzystaj z mojej autorskiej strategii, którą już teraz wdraża większość moich klientów, którym w ciągu ostatnich 10 lat pomagałem przy uzyskaniu kredytu na finansowanie wymarzonej nieruchomości

Mówimy tu o strategii bezpieczeństwa oraz realnych oszczędności.

Bądźmy ze sobą szczerzy. Aktualnej sytuacji gospodarczej nikt się nie spodziewał, a przynajmniej nie w tej skali. Jeżeli ktoś twierdzi, że tak olbrzymia inflacja i wzrost stóp procentowych były łatwo do przewidzenia, to niestety oszukuje

Zawsze przy analizie kredytowej dla moich klientów pokazywałem różne scenariusze opowiadając o szansach i ryzykach. Na moje szczęście, ostatecznie każdy mój klient dokonywał własnych wyborów, na tyle świadomych, na ile było to możliwe. 

Teraz otrzymuję wiele telefonów od moich “starych” klientów z pytaniami co mają w tej sytuacji zrobić. Oczywiście mógłbym się od nich odwrócić, bo już ich nie obsługuję. Jednak przyzwoitość nakazuje mocno pochylić się nad problemem i wymyślić coś, co im pomoże. 

No i stało się. Opracowałem autorską strategię antykryzysową, która zadziała u 99% moich klientów. Wszystko jest oparte o rzetelne wyliczenia i zgodne z prawem.

Jeżeli Ty również chcesz skorzystać z mojego opracowania i wdrożyć u siebie rozwiązania, które pozwolą na zmniejszenie raty, przy jednoczesnym braku wzrostu kosztów kredytu, a wielu wypadkach również obniżeniu tych kosztów, to zapraszam do moich materiałów.

Pamiętaj również, że jest to w zasadzie ostatni moment, żeby zrobić coś sensownego z Twoim kredytem. Niestety okienko transferowe niedługo się zamknie

Co dostajesz w przygotowanych przeze mnie materiałach:

 • podstawową, ale niezbędną teorię, którą później wykorzystamy w praktyce (zmienność oprocentowania, konstrukcja kredytu - dlaczego tak mało kapitału, a tak dużo odsetek, wcześniejsze spłaty, zawieszenia spłat etc.),
 • konkretną strategię działania, składającą się z 4 głównych etapów,
 • każdy etap przedstawiony w bardzo przystępny i klarowny sposób,
 • wszystkie propozycje poparte rzetelnymi obliczeniami,
 • dokładnie opisane procedury postępowania, wraz z checklistami
 • materiały w formie video i pdf.

Ile kosztuje moja strategia?

Oczywiście nie pracuję społecznie i Ty zapewne również tego nie robisz. Wiedza i doświadczenie mają swoją wartość. Stawka, którą będę chciał pobierać docelowo, będzie wynosić ok 500 zł. Muszę jednak przyznać, że w tej chwili jestem na etapie testowania rynku. Zatem pierwsze 50 osób ma stawkę obniżoną do 97 zł. Mam nadzieję, że fair enough:)

Dlaczego możesz mi zaufać?

Jestem doradcą kredytowym od 10 lat

W zasadzie w tej chwili, ta dziedzina nie kryje przede mną żadnych tajemnic.

Obsłużyłem łącznie 718 klientów, łącznie realizując wnioski na ponad 100 mln zł.

Wiem jednak, że moje słowa nie będą tak przekonywające, jak opinie moich realnych klientów. Wydaje się, że z nich wynika, że jestem specjalistą w tej dziedzinie, ludzie mi ufają i ostatecznie wykonuję świetną usługę, dając z siebie więcej niż moi rynkowi konkurenci:)

Sprawdź poniżej:

126 Opinii

Dołącz do Grupy na FB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami o nowym programie #naStart, przydatnymi wskazówkami na temat kredytów hipotecznych lub masz dodatkowe pytania to zapraszamy do dołączenia do naszej prywatnej grupy na fb.

Uwaga!
Jeżeli nie podejmiesz działania już teraz, rata
Twojego kredytu WZROŚNIE 3-krotnie
już za kilka miesięcy.

hurry up and grab these deals:

 • 50% OFF TVs
 • 40% OFF Stereos
 • 30% OFF Smartphones